Rodzice Przemysława Gosiewskiego dziękują mieszkańcom Świętokrzyskiego

Data publikacji: 11.04.2021 13:43
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: Jadwiga i Jan Gosiewscy

Na zdjęciu: Jadwiga i Jan Gosiewscy
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Jadwiga Gosiewska wraz ze swoim mężem Janem dziękują mieszkańcom Kielc i województwa świętokrzyskiego za uczczenie pamięci ich syna Przemysława Gosiewskiego i wzięcie udziału w sobotnich uroczystościach 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

- Serdecznie Wam dziękujemy za tyle uczucia, za to, że zawsze jesteście przyjaźnie nastawieni do naszego syna. Jest to dla nas ogromne wsparcie - zaznaczyła Jadwiga Gosiewska.

Jak podkreśla mama wicepremiera Przemysława Gosiewskiego, on ukochał ziemię świętokrzyską i czuł się tutaj jak w rodzinnym domu.

- Jak tylko jechał w Wasze strony był roześmiany i zadowolony. Jeszcze raz pragnę Wam serdecznie podziękować za okazane Wam serce przez tyle lat i wzięcie udziału we wszystkich sobotnich uroczystościach. On nie żyje, ale mam nadzieję, że tam w niebie patrzy i widzi nas - podkreśliła Jadwiga Gosiewska.

W sobotę uroczystości z okazji 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej odbyły się w całym kraju. W regionie świętokrzyskim obchody miały miejsce w Kielcach, Starachowicach i Sandomierzu.

Reklama