Rodzice wicepremiera Gosiewskiego apelują o udział w wyborach [APEL]

Data publikacji: 22.06.2020 12:33
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu (od lewej): Jadwiga Gosiewska i Jan Gosiewski

Na zdjęciu (od lewej): Jadwiga Gosiewska i Jan Gosiewski
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Z apelem o wzięcie udziału w wyborach prezydenckich i głosowanie na Andrzeja Dudę zwrócili się Jadwiga i Jan Gosiewscy, rodzice śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego.

W apelu czytamy m.in., że Przemysław Gosiewski ciężko pracował i stworzył fundamenty pod nową Polskę. Pozostawił testament, którego realizację może zapewnić tylko Andrzej Duda. Marzył o Polsce silnej militarnie, rozwiniętej gospodarczo, walczył o prawdę i nadanie właściwych znaczeń słowom Bóg, Honor i Ojczyzna. Wszystkie te warunki spośród jedenastu kandydatów w wyborach prezydenckich może spełnić w 100 procentach jedynie Andrzej Duda.

Pełny tekst apelu Jadwigi i Jana Gosiewskich:

 

 „Jadwiga i Jan Gosiewscy, rodzice śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego zwracają się z apelem do mieszkańców ukochanej ziemi świętokrzyskiej naszego syna, do wszystkich Polek i Polaków, do ludzi wierzących oraz rodzin Radia Maryja, o pójście na wybory w dniu 28 czerwca i głosowanie na Andrzeja Dudę.
Przemysław ciężko pracował za swojego życia i stworzył fundamenty pod nową Polskę. Śmierć przerwała Jego działalność, ale pozostawił testament, którego realizację może zapewnić tylko Andrzej Duda. Musi on odnieść zwycięstwo w pierwszej turze, aby Polska mogła się rozwijać dynamicznie.
Marzył o Polsce silnej militarnie, rozwiniętej gospodarczo, walczył o prawdę w życiu i publicznym o nadanie właściwych znaczeń słowom Bóg, Honor i Ojczyzna. Uważał, że fundamentem Rzeczypospolitej było, jest i będzie chrześcijaństwo. Wszystkie te warunki spośród 11 kandydatów spełnić może w 100 proc. jedynie Andrzej Duda.”
Jadwiga i Jan Gosiewscy

Reklama