„Sandomierz - moja mała Ojczyzna” - konkurs dla amatorów fotografii

Data publikacji: 28.04.2021 17:08
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Kultura
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. tsa24.com

„Sandomierz - moja mała Ojczyzna” - to tytuł konkursu fotograficznego , który ogłosiło Sandomierskie Centrum Kultury w związku z 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Organizatorzy liczą na zdjęcia, które pokażą to, w jaki sposób sandomierzanie patrzą na swoje miasto i jakie emocje temu towarzyszą.

- Celem konkursu jest twórcze i aktywne przeżywanie nadchodzących świąt majowych, kształtowanie lokalnego patriotyzmu, kreatywne spędzanie czasu wolnego, doskonalenie umiejętności fotograficznych, rozbudzanie wrażliwości na otaczający krajobraz oraz charakterystyczne cechy najbliższej okolicy - powiedziała Beata Mojduszka z SCK.

Konkurs skierowany jest do fotografów amatorów, a udział w nim jest bezpłatny. Zdjęcia prezentowane będą na facebooku Sandomierskiego Centrum Kultury. Zwycięży to, które będzie mieć najwięcej polubień. Autor takiej fotografii otrzyma nagrodę rzeczową, a oprócz tego voucher do kina „Starówka”. Wszystkie zdjęcia nadesłane do tego konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej, która odbędzie się w dniach od 2 do 4 lipca z okazji Dni Sandomierza.

Termin przyjmowania prac minie 30 kwietnia o godzinie 14.00. Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres: bm@esceka.pl.

Reklama