Skuter od Radia Kielce ma nową właścicielkę

Data publikacji: 22.07.2021 11:53
Autor: Paulina Michta / Kategoria: Wiadomości z regionu
22.07.2021. Kielce. Przekazanie skutera od Radia Kielce. Na zdjęciu: Katarzyna Mochocka - laureatka wakacyjnego konkursu Radia Kielce

22.07.2021. Kielce. Przekazanie skutera od Radia Kielce. Na zdjęciu: Katarzyna Mochocka - laureatka wakacyjnego konkursu Radia Kielce
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Pierwszy z trzech skuterów, które są nagrodami w wakacyjnym konkursie Radia Kielce ma już nową właścicielkę. Laureatka pierwszego rozdania, Katarzyna Mochocka z Woli Wąkopnej w gminie Raków odebrała dziś elektryczny pojazd w budynku radia.

Pani Katarzyna nie ukrywa zadowolenia z nagrody, ponieważ jak twierdzi, nigdy nie dowierzała, że może coś wygrać w tego typu konkursach.

- Jestem bardzo zadowolona z nagrody, ale na razie nie dowierzam, że wygrałam. Znajomi mówili, żeby się nie cieszyć na zapas, że to jeszcze nic pewnego, ale jednak nie mieli racji. Nigdy nic nie wygrałam, jedynie córka jakieś drobne nagrody. Teraz mam pełne potwierdzenie, że w Radiu Kielce naprawdę się wygrywa - mówi zwyciężczyni konkursu.

Uczestnicy pierwszej części konkursu musieli wysłać sms z odpowiedzią na pytanie dlaczego lubią Radio Kielce. Laureatka twierdzi, że do udziału w rywalizacji skłoniła ją ciekawość i chęć sprawienia sobie prezentu urodzinowego. Pani Katarzyna, w swojej wypowiedzi konkursowej podkreśliła, że słuchanie Radia Kielce to rodzinna tradycja.

- Odkąd pamiętam, dziadek i wszyscy domownicy słuchali Radia Kielce i to zostało do dziś. Teraz, nawet jak przyjeżdżają do nas dzieci, radio gra od rana do nocy. Nie ma mowy o zmianie stacji, fale są zawsze ustawione na 101, 4 MHz - dodaje laureatka.

Przypominamy, że nadal trwa druga odsłona konkursu, gdzie do wygrania jest kolejny skuter. By wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 7243, zacząć od słowa „Konkurs”, a następnie napisać trzy słowa, które charakteryzują Radio Kielce. Na SMS-y czekamy do północy w sobotę 24 lipca. Koszt jednego SMS-a 2,46 zł brutto.

22.07.2021. Kielce. Przekazanie skutera od Radia Kielce. Na zdjęciu: Katarzyna Mochocka - laureatka wakacyjnego konkursu Radia KielceFot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Reklama