Spędź święta z Radiem Kielce! [RAMÓWKA]

Data publikacji: 23.12.2020 21:20
Autor: Stanisław Blinstrub , Renata Morąg , Ewa Okońska , Marcin Przemirski , Paweł Solarz , Rafał Szymczyk , Marek Cender , Marlena Płaska , Jerzy Jop , Aneta Cielibała-Gil , Piotr Kwaśniewski / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Wspólny wigilijny wieczór, świąteczne kolędowanie i rozmowy ze słuchaczami, oraz jedyna w swoim rodzaju „Opowieść Wigilijna” Karola Dickensa - zapraszamy, by ten piękny, wyjątkowy czas spędzić z Radiem Kielce.

Zachęcamy do pozostania z nami również w pierwszy i drugi dzień świąt. Będzie można posłuchać premierowych reportaży, nastrojowych słuchowisk oraz rozmów ze znanymi osobami, sportowcami, artystami w świątecznym, rodzinnym klimacie.

To będą święta także ze sławami sportu. Sławek Szmal opowie o tradycyjnej wigilii z tańcami, śpiewem i pieczonym mięsem, Maciej Giemza o uroku świąt na walizkach, Grzegorz Tkaczyk o wigilijnym ognisku. Dowiemy się co to znaczy, że Radek Wasiak ma głos nadający się do baletu. Gwiazdy sportu jakich Państwo nie znają.

Świąteczne wieczory w piątek, sobotę i niedzielę upłyną nam w rytm utworów z dzwoneczkami. Pojawią się nowe i te starsze utwory.

*****

Świąteczny tydzień rozpoczęliśmy od rekolekcji adwentowych pt. „Aby mieli życie i mieli je w obfitości", które głosi biskup diecezji kieleckiej Jan Piotrowski. Można ich słuchać od poniedziałku 21 grudnia do czwartku, 24 grudnia o 8.30 i 16.20.

*****

24 GRUDNIA 2020

*****

25 GRUDNIA 2020

*****

26 GRUDNIA 2020

*****

27 GRUDNIA 2020

Tagi do tego wpisu
Podobne wiadomości
Reklama