„Spotkajmy się” w Staszowie

Data publikacji: 10.07.2021 22:08
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
„Spotkajmy się” - impreza plenerowa Radia Kielce i TVP3 Kielce

„Spotkajmy się” - impreza plenerowa Radia Kielce i TVP3 Kielce
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

W niedzielę kolejny wielki festyn rodzinny Radia Kielce pod hasłem WAKACJE 2021. Spotkajmy się. W tym roku, po okresie pandemii, chcemy osobiście się z Państwem spotkać, rozmawiać i bawić. 11 lipca zapraszamy wraz z burmistrzem Leszkiem Kopciem do Staszowa.

Wydarzenie odbędzie się w Parku Miejskim im. Górników Siarkowych. Od 16.00 czekać będzie na wszystkich przybyłych wiele atrakcji.

W parku pojawią się szczudlarze, kataryniarze, klauni i animatorzy, a także muzyczne animacje dla dzieci oraz ciekawe konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpią: zespół „Kasia Skiba i Ja” oraz gwiazda wydarzenia – Piotr Salata, zwycięzca programu „Droga do gwiazd”, uczestnik „The Voice of Poland”, a także autor płyt „Czuła Gra” oraz „PS”.

Można się spodziewać muzyki amerykańskiej, swingowej, ale także znanych piosenek Franka Sinatry, Michaela Bubble czy Nat King Cole.

Atrakcje zapewnią również „Korniki", czyli kabaretowy duet muzyczny Ireny Tyl i Anny Komorowskiej, które zaprezentują skecze i piosenki, ale także zachęcą do udziału w konkursach.

Zaprasza Radio Kielce, TVP3 Kielce oraz burmistrz Staszowa.

Reklama