Środa z LM w Kielcach. Będzie wojna - zapowiadają zawodnicy Łomży Vive

Data publikacji: 13.10.2021 07:00
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport

 
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

W 4. kolejce Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Łomży Vive zmierzą się w środę (13 października) w Hali Legionów z ostatnią drużyną tabeli - Flensburgiem-Handewitt.

Ekipa Talanta Dujszebajewa z dorobkiem 4 punktów zajmuje trzecie miejsce w rozgrywkach. Niemcy zgromadzili do tej pory zaledwie jedno „oczko” co plasuje ich na ostatniej ósmej lokacie.

- Mamy rachunki do wyrównania - przypomina Krzysztof Lijewski. - W poprzednim sezonie przegraliśmy z nimi dwa razy. Teraz to nie może się powtórzyć, zwłaszcza w tej hali, przy „ósmym zawodniku” jakim jest nasza publiczność - wyjaśnia drugi trener mistrzów Polski.

- Każdy mecz z Flensburgiem jest jak wojna - uważa Igor Karacić. - To bardzo mocny, wyrównany zespół. Świetny bramkarz, świetna obrona, bardzo dobry rozgrywający. Będzie ciężko, ale jeśli chcemy walczyć o swoje cele to musimy zwyciężyć - uważa rozgrywający świętokrzyskiej drużyny.

Mecz 4. kolejki LM Łomża Vive - Flensburg rozpocznie się o godzinie 20.45 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie. Jego przebieg będzie można również śledzić na stronie radio.kielce.pl

Pozostałe starcia 4. serii Grupy B w czwartek o 20.45:

Barcelona - Dynamo Bukareszt

FC Porto - Telekom Veszprem

Paris Saint Germain - Motor Zaporoże

Reklama