Strefa terytorialsa: choreograf i tancerz w sandomierskim batalionie [POSŁUCHAJ]

Data publikacji: 13.04.2021 20:06
Autor: Monika Miller , Dionizy Krawczyński / Kategoria: Strefa munduru
Na zdjęciu Patrycja Wojtasik

Na zdjęciu Patrycja Wojtasik
Fot. Patrycja Wojtasik / archiwum własne

Szeregowy OT Patrycja Wojtasik od 10 lat jest instruktorem tańca, specjalizuje się w hip-hopie. Jest też choreografem i prowadzi zajęcia z dziećmi oraz z dorosłymi. Dodatkowo, od dwóch lat, spełnia się pomagając innym jako żołnierz 102. batalionu lekkiej piechoty w Sandomierzu.

- Spełniam się w wojsku pomagając innym. Jeżeli ktoś chce pomagać ludziom to polecam służbę w Świętokrzyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej – mówi Patrycja Wojtasik.

STREFA TERYTORIALSA – rozmowa z Patrycją Wojtasik

Szeregowy Patrycja Wojtasik  od 2 lat żołnierz 10 ŚBOT: dyplomowany instruktor tańca Jazzowego. Instruktor hip-hopu w Szkole Kieleckiego Teatru Tańca. Zajęła 1 miejsce w konkursie na Instruktora Roku 2020.  W zawodzie instruktora i choreografa pracuje od 10 lat. Współpracowała z Agustinem  Egurrolą tańcząc na Gali otwarcia Mistrzostw Europy Piłki Siatkowej Mężczyzn. Zajmuje czołowe miejsca jako tancerka oraz choreograf na szczeblu Wojska Polskiego biorąc udział w Manewrach Artystycznych organizowanych przez MON, mistrzostwach polski  oraz jest w pierwszej piątce na Mistrzostwach Świata. Pracuje jako starszy instruktor w Klubie Wojskowym CPdMZ prowadząc sekcje artystyczną DANCE ARMY. Bierze udział w Międzynarodowych Warsztatach szkoląc się u najlepszych pedagogów znanych w Polsce Europie i na świecie.

Reklama