Świętokrzyska drużyna PiS w ofensywie Polskiego Ładu

Data publikacji: 25.05.2021 06:16
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Kielce. Konferencja Prawa i Sprawiedliwości - Polski Ład. Poseł Krzysztof :Lipiec i wiceminister kultury. dziedzictwa narodowego i sportu Anna Krupka

Kielce. Konferencja Prawa i Sprawiedliwości - Polski Ład. Poseł Krzysztof :Lipiec i wiceminister kultury. dziedzictwa narodowego i sportu Anna Krupka
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości będą promować główne założenia Polskiego Ładu. Z tej okazji na wtorek, 25 maja zaplanowano serię spotkań z mieszkańcami regionu.

Działacze i parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości odwiedzą między innymi Końskie, Włoszczowę, Jędrzejów i Pińczów. W trakcie spotkań przedstawiciele ugrupowania będą rozmawiać z mieszkańcami na temat programu społeczno-gospodarczego zaprezentowanego ostatnio przez liderów Zjednoczonej Prawicy.

Pięć fundamentów Polskiego Ładu, to: przeznaczenie 7 proc. PKB na zdrowie, obniżka podatków dla 18 mln Polaków, inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkanie bez wkładu własnego i dom do 70 metrów kwadratowych bez formalności, a także emerytury bez podatków do 2,5 tys. zł.

Pierwsze z zaplanowanych na wtorek spotkań odbędzie się o godzinie 13.00 w Końskich przy ulicy Staszica, następnie o 14.30 przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości odwiedzą Włoszczowę, gdzie będą rozmawiać z mieszkańcami na Placu Wolności. Z kolei na godzinę 16.00 zaplanowano spotkanie na Rynku w Jędrzejowie, natomiast o 17.00 członkowie PiS będą rozmawiać z mieszkańcami Pińczowa, na tamtejszym Rynku.

Reklama