Szereg wypadków na świętokrzyskich drogach. Karambol w Kostomłotach!

Data publikacji: 18.09.2020 17:05
Autor: Ewa Golińska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Seria wypadków na świętokrzyskich drogach. Jak informowaliśmy- całkowicie zablokowana jest trasa ekspresowa S7 pomiędzy węzłami komunikacyjnymi Kielce Jaworznia i Kielce Zachód.

W Kostomłotach Pierwszych zderzyły się cztery samochody, w tym policyjny radiowóz. Dwaj funkcjonariusze zostali ranni. Przewieziono ich do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń 67-letni kierowca fiata prawdopodobnie nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył renaulta, którym kierował 65-letni mężczyzna, następnie w hondę, prowadzoną przez 53-letniego kierowcę, kolejno w Dafa, prowadzonego przez 36-letniego kierowcę. Honda odbiła się i uderzyła w VW, kierowanego przez 33-letnią kobietę.

Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej. Policja organizuje objazdy przez Kielce z węzła Jaworznia. Utrudnienia potrwają do 20.00.

Wypadek także na węźle Barcza. Tam zderzyły się cztery samochody osobowe i pojazd ciężarowy. Zablokowane są obydwa pasy jezdni w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Utrudnienia potrwają do 19.00.

Ponadto do niebezpiecznego zdarzenia doszło także w na trasie ekspresowej S7 z Jędrzejowa do Kielc. W Ignacówce samochód ciężarowy najechał na pojazd służb drogowych. Jedna osoba została ranna - informują jędrzejowscy funkcjonariusze. 

Zablokowany jest jeden pas jezdni. Ruch w kierunku Kielc odbywa się lewym pasem. Utrudnienia potrwają do 19.00.

 
Reklama