The Blue Socks zagra online w Radiu Kielce

Data publikacji: 08.06.2021 14:04
Autor: Stanisław Blinstrub / Kategoria: Kultura
The Blue Socks

The Blue Socks
Fot. The Blue Socks

The Blue Socks to kolejny zespół, który zagra w Studiu Gram Radia Kielce w ramach cyklu koncertów „GRAMY - koncerty młodych artystów”.

Zespół działa od 2014 roku. Powstał w Kielcach. Twórczość The Blue Socks to w przeważającej części autorskie utwory inspirowane wierszami Patryka Muszyńskiego. Grupa tworzy muzykę z elementami gatunków blues, rock i coraz częściej jazz, tworząc niepowtarzalny styl muzyczny. 

Grupa ma na swoim koncie kilka nagród, wśród których warto wymienić: 1. miejsce na festiwalu Łomża Blues Festiwal w 2017 roku, 1. wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym Kraśnik Blues Meeting 2016 czy nagroda specjalna na X Festiwalu im. Miry Kubasińskiej Wielki Ogień w Ostrowcu Świętokrzyskim w 2016 roku. 

Zespół The Blue Socks tworzą Agnieszka Kopeć - wokal, Rafał „Raf” Werys - instrumenty klawiszowe, Robert „Em” Muszyński - perkusja, Piotr Stanik - gitara basowa, Szymon Jaros - gitara.

Transmisja koncertu na radio.kielce.pl oraz na profilach Radia Kielce na portalach Facebook, YouTube i Vimeo w piątek (11 czerwca) o godz. 19.00.

Reklama