Tragiczny finał wypadku na Krakowskiej

Data publikacji: 15.09.2021 11:48
Autor: Sebastian Kalwat / Kategoria: Wiadomości z regionu
14.09.2021. Kielce. Wypadek na ul. Krakowskiej

14.09.2021. Kielce. Wypadek na ul. Krakowskiej
Fot. Dionizy Krawczyński / Radio Kielce

Fatalny w skutkach okazał się wtorkowy wypadek na ulicy Krakowskiej w Kielcach. Niestety, w wyniku obrażeń poniesionych w tym zdarzeniu zmarł 55-letni kierowca dostawczego renault.

Jak informowało Radio Kielce, do wypadku drogowego doszło we wtorek (15 września) w Kielcach na ulicy Krakowskiej, na skrzyżowaniu z al. Górników Staszicowskich.

Jak relacjonował podkom. Karol Macek, 31-letni kierowca saaba jechał w kierunku Chęcin i stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w audi. Saab zjechał na pas zieleni, ściął latarnię i wjechał na przeciwległy pas ruchu. Z naprzeciwka jechał 55-latek dostawczym renault, doszło do zderzenia, następnie renault uderzyło w barierę energochłonną.

We wtorkowy wieczór policjanci otrzymali tragiczną wiadomość w sprawie tego wypadku. 

- Bezpośrednio po tym zdarzeniu do szpitala został zabrany 31-latek z saaba oraz mężczyzna z samochodu dostawczego. Niestety wieczorem otrzymaliśmy informację, że mężczyzna z renault, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. W zawiązku z tym, prowadzimy postępowanie pod nadzorem prokuratury w sprawie zaistniałego wypadku ze skutkiem śmiertelnym - powiedział podkom. Karol Macek z Biura Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Reklama