Trudne warunki na drogach. Są poszkodowani

Data publikacji: 18.09.2021 17:59 / Data aktualizacji: 18.09.2021 21:34
Autor: Piotr Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Dziecko poszkodowane w wypadku w Czernicy i dachowanie samochodu osobowego to wydarzenia drogowe, które miały miejsce w ostatnim czasie. Dodatkowo na drogach panują trudne warunki jazdy, a to ze względu na opady deszczu.

Niespełna dwuletnie dziecko zostało poszkodowane w wypadku, do którego doszło około godziny 14.30 w Czernicy pod Staszowem.

Jak informuje mł. asp. Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, 34-latek kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi, kierowanemu przez 32-latka.

- Pasażerem opla był niespełna dwuletni chłopiec. W stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu został przetransportowany do szpitala w Kielcach - relacjonuje Joanna Szczepaniak.

Fot. KPP Staszów

Do dachowania samochodu osobowego doszło natomiast w miejscowości Siodło na drodze Kielce-Zagnańsk.

- Kierowca jadący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Doszło do dachowania. Mężczyzna został zabrany do szpitala - informuje sierż. szt. Małgorzata Perkowska-Kiepas, pełniąca obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Reklama