Trudny rywal ŁKS Łagów

Data publikacji: 28.04.2021 06:00
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
21.03.2021. Łagów.  25. kolejka III ligi: ŁKS Probudex Łagów - Chełmianka Chełm

21.03.2021. Łagów. 25. kolejka III ligi: ŁKS Probudex Łagów - Chełmianka Chełm
Fot. Małgorzata Sutowicz / ŁKS Łagów

Trzeci zespół tabeli, Podhale Nowy Targ będzie rywalem ŁKS Probudex Łagów w 32. kolejce III ligi. Spotkanie pod Tatrami rozpocznie się w środę o godzinie 17.00. Gospodarze mają na koncie 52 punkty, a będący na ósmej pozycji łagowianie tracą do nich pięć punktów.

- Jedziemy do faworyta, ale broni nie składamy. Będziemy walczyć o komplet punktów, bo taki jest charakter mojej drużyny – powiedział w rozmowie z Radiem Kielce trener ŁKS Łagów Ireneusz Pietrzykowski, który nadal nie może skorzystać z jednego z najbardziej doświadczonych swoich piłkarzy, leczącego uraz, Adama Mójty.

W poprzedniej kolejce Podhale Nowy Targ pokonało na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska 1:0, a łagowianie zremisowali u siebie ze Stalą Kraśnik 1:1. W rundzie jesiennej beniaminek z powiatu kieleckiego wygrał na własnym stadionie z Podhalem 3:2 po bardzo zaciętym spotkaniu.    

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

12.06 Korona II Kielce 2:0 Wisła Sandomierz
12.06 Wólczanka Wólka P. 3:2 Stal Kraśnik
12.06 Wisłoka Dębica 3:1 Podhale Nowy Targ
12.06 KSZO Ostrowiec 1:1 ŁKS Łagów
12.06 Stal Stalowa Wola 2:2 Cracovia II
12.06 Jutrzenka Giebułtów 0:1 KS Wiązownica
12.06 Hetman Zamość 0:3 Siarka Tarnobrzeg
12.06 Chełmianka Chełm 2:1 Lewart Lubartów
12.06 Podlasie Biała P. 0:2 Wisła Puławy

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Wisla Pulawy 39 93 : 30 93
2 Sokol Sieniawa 39 59 : 33 73
3 Stal Stalowa Wola 39 75 : 42 72
4 Avia Swidnik 39 88 : 38 70
5 Wisloka Debica 39 73 : 45 67
6 Chelmianka Chelm 38 65 : 45 67
7 Podhale Nowy Targ 39 56 : 47 64
8 KSZO Ostrowiec 39 62 : 43 61
9 Siarka Tarnobrzeg 39 59 : 50 59
10 Wolczanka Wolka P. 39 71 : 57 59
11 Cracovia II 40 56 : 49 54
12 LKS Lagow 39 56 : 59 52
13 Wisla Sandomierz 39 48 : 60 51
14 Lewart Lubartow 39 46 : 46 46
15 Podlasie Biala P. 39 56 : 81 45
16 Orleta Radzyn P. 39 56 : 71 44
17 KS Wiazownica 39 48 : 80 43
18 Korona II Kielce 39 49 : 73 42
19 Stal Krasnik 39 46 : 57 39
20 Jutrzenka Giebultow 38 47 : 101 28
21 Hetman Zamosc 39 33 : 135 14

TERMINARZ

30.05 Wisła Puławy : Stal Stalowa Wola
20.06 Wólczanka Wólka P. : ŁKS Łagów
20.06 Lewart Lubartów : Wisłoka Dębica
20.06 Orlęta Radzyń P. : Avia Świdnik
20.06 Podhale Nowy Targ : Stal Stalowa Wola
20.06 Wisła Sandomierz : Hetman Zamość
20.06 Siarka Tarnobrzeg : Chełmianka Chełm
20.06 Sokół Sieniawa : Podlasie Biała P.
20.06 Stal Kraśnik : Jutrzenka Giebułtów
Reklama