Uwaga pasażerowie! Zmienią się trasy czterech linii autobusowych

Data publikacji: 09.10.2020 20:36
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W związku z kolejnym etapem przebudowy ulicy Wincentego Witosa oraz zamknięciem ul. Peryferyjnej na odcinku od Piwowarskiej do Wincentego Witosa od soboty, 10 października, w rejonie osiedla Sieje czasowej zmianie ulegną trasy autobusów czterech linii.

Autobusy linii 33 jadące z Bukówki w kierunku Dąbrowy, kursami przez osiedle Sieje, pojadą ulicami: Zagnańską, następnie fragmentem Peryferyjnej oraz Piwowarską, Stare Sieje i drogą obok piekarni do ul. Wincentego Witosa. Z kolei jadące z Dąbrowy w kierunku Bukówki, kursami przez osiedle Sieje, pojadą z ulicy Wincentego Witosa drogą obok piekarni, a następnie ul. Stare Sieje, Piwowarską, fragmentem Peryferyjnej do Zagnańskiej.

Autobusy linii 103 i 104 jadące od Dąbrowy do osiedla Sieje pojadą ulicami: Wincentego Witosa, Zagnańską, fragmentem Peryferyjnej i Piwowarską, natomiast jadące przez Dąbrowę w kierunku alei Na Stadion i Uniwersyteckiej UJK pojadą ulicami: Stare Sieje, drogą przy piekarni do ulicy Wincentego Witosa i dalej właściwą trasą.

Autobusy linii 111 wszystkimi kursami jadącymi z Dąbrowy w kierunku centrum miasta i Zalesia pojadą od ulicy Wincentego Witosa drogą przy piekarni, a następnie ul. Stare Sieje, Piwowarską i fragmentem ulicy Peryferyjnej do Zagnańskiej. Z kolei wszystkimi kursami jadącymi z Zalesia i centrum miasta w kierunku osiedla Dąbrowa pojadą ulicą Zagnańską, następnie fragmentem Peryferyjnej oraz Piwowarską, Stare Sieje i drogą obok piekarni do ulicy Wincentego Witosa.

Zmiany będą obowiązywały do odwołania.

Tagi do tego wpisu
Reklama