Uwieczniłeś zimę na zdjęciach ? Weź udział w konkursie kieleckiego starostwa

Data publikacji: 20.02.2021 17:30
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Kultura
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Powrót zimy w lutym nie tylko skomplikował życie drogowcom i pieszym, ale też miał swoje plusy. Wielu z nas chwyciło za aparat fotograficzny, aby upamiętnić białą szatę, która przykryła śnieżnym płaszczem niemal cały region.

W związku z tym, Starostwo Powiatowe w Kielcach zachęca mieszkańców powiatu kieleckiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zima w powiecie kieleckim”. Inicjatywa odbywa się pod patronatem starosty kieleckiego Mirosława Gębskiego. Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu kieleckiego. W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci od 8 roku życia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe - mówi Mirosław Gębski, starosta kielecki.

- Celem konkursu „Zima w powiecie kieleckim” jest przedstawienie i promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych, zabytków powiatu kieleckiego w zimowej aurze. Organizacja konkursu przyczyni się także do propagowania i rozwijania zainteresowań przyrodniczych, turystycznych i historycznych wśród mieszkańców powiatu - dodał starosta kielecki.

Nadesłane na konkurs zdjęcia – maksymalnie trzy sztuki w wersji elektronicznej, w formacie JPG do 10 MB, muszą być pracami własnymi, indywidualnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi na innych konkursach. Fotografia powinna w sposób przejrzysty przedstawiać temat konkursu.

Więcej informacji na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach.

Reklama