W Ostrowcu Św. policjanci śmigłowcem szukają zaginionego

Data publikacji: 18.06.2020 13:17
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Ostrowiec Świętokrzyski. Policyjny śmigłowiec Black Hawk został wysłany do poszukiwań 89-letniego mężczyzny

Ostrowiec Świętokrzyski. Policyjny śmigłowiec Black Hawk został wysłany do poszukiwań 89-letniego mężczyzny
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Policyjny śmigłowiec Black Hawk został wysłany do poszukiwań 89-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Tadeusz Chrzanowski zaginął 6 czerwca.

W godzinach porannych wyszedł z domu i nie powrócił ani nie nawiązał z nikim bliskim kontaktu.
Jak informuje Beata Grubner z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim użycie śmigłowca to kolejny etap poszukiwań.

- Sprawdzaliśmy wszystkie zgłoszenia, miejsca, gdzie mógłby się znajdować. Jednym z kolejnych etapów był przylot tego śmigłowca, przyjechali policjanci z komendy wojewódzkiej wraz z dronami i przeszukują teren gminy Kunów - informuje Beata Grubner.

Ostrowiec Świętokrzyski. Policyjny śmigłowiec Black Hawk został wysłany do poszukiwań 89-letniego mężczyznyFot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Starszy mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma siwe włosy oraz krótkie wąsy. W dniu zaginięcia ubrany był w materiałowe spodnie i marynarkę.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Tadeusza Chrzanowskiego bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim lub pod numer alarmowy 112.

Reklama