W tym domu zginęły w pożarze dwie kobiety; nieoficjalnie: zostały zamordowane

Data publikacji: 10.05.2022 15:57
Kategoria: Wiadomości z kraju

 
Fot. KP PSP w Wyszkowie

W domu jednorodzinnym wybuchł pożar. Po ugaszeniu we wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet - poinformował kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Jak nieoficjalnie informują lokalne media w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką, które miały zostać zamordowane.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 3. Zostaliśmy poinformowani o pożarze w domu jednorodzinnym w Wyszkowie przy ul. Białostockiej. Strażacy na miejscu ugasili pożar. We wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratora" - powiedział PAP kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Na tym etapie postępowania, jak dla dobra tych czynności szczegółowych informacji nie mogę udzielić" - zaznaczył policjant.

Z kolei prokurator rejonowy w Wyszkowie Krzysztof Jeziorski powiedział, że na chwilę obecną niewiele może powiedzieć". Jeszcze trwają czynności procesowe na miejscu zdarzenia" - dodał prokurator.

Fot. KP PSP w Wyszkowie

Jak podaje lokalny portal tubawyszkowa.pl w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką. Nikt oprócz nich nie przebywał w domu w czasie pożaru. Policja bada różne wersje tego zdarzenia, ale prokuratura potwierdza nieoficjalne informacje, do których dotarła nasza redakcja. W tym domu mogło dojść do podwójnego morderstwa" - czytamy na portalu.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zabójstwa a następnie celowego podpalenia domu mógł dokonać mąż młodszej z kobiet. Jednak w sprawie do tej pory nikt nie został zatrzymany" - dodaje portal.

Natomiast portal rmf24.pl donosi, że 58-letnia kobieta miała w poniedziałek sprawę rozwodową ze swoim mężem - 57-letnim Jerzym N. Wobec mężczyzny było też prowadzenie postępowanie dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego" - pisze rmf24.pl

Służby zabezpieczyły nagrania z dwóch kamer monitoringu. Policja szuka 57-latka" - dodał portal.

Fot. KP PSP w Wyszkowie

Reklama