„Wakacje 2021. Spotkajmy się”. Zapraszamy do Sandomierza

Data publikacji: 01.08.2021 08:43
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
01.08.2021. Sandomierz. „Wakacje 2021. Spotkajmy się”

01.08.2021. Sandomierz. „Wakacje 2021. Spotkajmy się”
Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

„Wakacje 2021. Spotkajmy się” - pod takim hasłem w rynku starego miasta w Sandomierzu odbywa się festyn rodzinny przygotowany przez naszą rozgłośnie wspólnie z TVP 3 Kielce.

Na scenie jako pierwszy wystąpił Kabaret „Żółta karteczka”. Nasz dział promocji, wspomagany przez szczudlarzy, rozdaje radiowe balony, których coraz więcej krąży po płycie rynku. Turyści z Lublina powiedzieli naszej reporterce, że przeczytali o radiowym festynie w Internecie i postanowili specjalnie przyjechać dziś do Sandomierza. Są zachwyceni atrakcjami i atmosferą, podkreślają, że impreza jest pełna atrakcji dla każdego.

Jednym z najbardziej obleganych miejsc jest Odlotowa Kapsuła Regionalnej Organizacji Turystycznej, w której można zobaczyć filmy 5D o województwie świętokrzyskim i o Szlaku Green Velo. Radością i śmiechem rozbrzmiewa także „zaczarowany autobus”, w którym jest m.in. kulkowy basen i zjeżdżalnie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Nasza akcja to nie tylko zabawa, ale też pomaganie innym. Jest więc stoisko z loterią na rzecz Bartusia Przychodzkiego, 8-miesięcznego Sandomierzanina chorującego na rdzeniowy zanik mięśni. Na jego leczenie potrzeba ponad 9 mln zł.

Reklama