Wiceminister Krupka: dzięki dobrej współpracy rządu z Andrzejem Dudą możemy realizować dobre programy

Data publikacji: 24.06.2020 18:50
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
24.06.2020 Samsonów. Spotkanie wiceminister sportu Anny Krupki z mieszkańcami Samsonowa. W akcji „Łączy nas Polska” wzięli udział także wicemarszałek województwa Renata Janik, starosta kielecki Mirosław Gębski oraz Wojciech Ślefarski, wójt Zagnańska.

24.06.2020 Samsonów. Spotkanie wiceminister sportu Anny Krupki z mieszkańcami Samsonowa. W akcji „Łączy nas Polska” wzięli udział także wicemarszałek województwa Renata Janik, starosta kielecki Mirosław Gębski oraz Wojciech Ślefarski, wójt Zagnańska.
Fot. Monika Miller / Radio Kielce

Do głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę w nadchodzących wyborach zachęcała dziś w Samsonowie wiceminister sportu Anna Krupka.

Parlamentarzystka podczas spotkania w Gminnej Bibliotece Publicznej wymieniała zasługi obecnej głowy państwa.

- Dzięki dobrej współpracy rządu z Andrzejem Dudą, możemy realizować dobre programy społeczne, które trafiają do takich gmin jak Zagnańsk, a nie jak to było za rządów PO-PSL, tylko do wielkich metropolii - mówiła.

Dodała, że głos na Andrzeja Dudę, to głos oddany na aktywną prezydenturę.

- Andrzej Duda podpisał bardzo wiele ustaw, zawetował 9 oraz wystąpił z 32 inicjatywami ustawodawczymi. To pokazuje, jak jest on aktywny - zauważyła.

Senator PiS Krzysztof Słoń stwierdził, że Andrzej Duda to najlepszy wybór dla naszego kraju.

- To doskonały wybór dla Polski, która chce się dynamicznie rozwijać, która myśli o przyszłych pokoleniach i która chce inwestować ogromne środki w gospodarkę, a także bezpieczeństwo kraju - powiedział.

Parlamentarzysta zaznaczył także, że obecnie urzędujący prezydent gwarantuje zrównoważony rozwój.

- Dla takich miejscowości jak Samsonów, to najlepsze rozwiązanie - stwierdził.

Mieszkańcy, którzy wzięli udział w spotkaniu stwierdzili, że rozmowy o Polsce i jej przyszłości są bardzo potrzebne. Pan Marian powiedział, że dzięki nim można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat osoby, na którą chce oddać głos.

-Ten sen, który trwa niech trwa jak najdłużej. Jest bardzo dobrze. Nie można zmieniać ludzi, którzy pracują dla Polski - dodał.

W akcji „Łączy nas Polska” wzięli udział także wicemarszałek województwa Renata Janik, starosta kielecki Mirosław Gębski oraz Wojciech Ślefarski, wójt Zagnańska.

24.06.2020 Samsonów. Spotkanie wiceminister sportu Anny Krupki z mieszkańcami Samsonowa. W akcji „Łączy nas Polska” wzięli udział także wicemarszałek województwa Renata Janik, starosta kielecki Mirosław Gębski oraz Wojciech Ślefarski, wójt Zagnańska.Fot. Monika Miller / Radio Kielce

Reklama