Wirtualne bilety na mecze Korony

Data publikacji: 03.06.2020 18:05
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Z myślą o kibicach chcących realnie wesprzeć w najbliższym czasie Koronę Kielce rozpoczęła się sprzedaż wirtualnych biletów na Suzuki Arenę. Każdy z kupujących fanów otrzymamy od klubu pamiątkową, spersonalizowaną wejściówkę.

Pandemia COVID-19 sprawiła, że do 19 czerwca mecze PKO Ekstraklasy rozgrywane będą bez udziału publiczności, później trybuny będą mogły zapełnić się 25 procent pojemności stadionu. W środę 3 czerwca ruszyła sprzedaż wirtualnych biletów, z których dochód w formie darowizny zasili budżet kieleckiego klubu.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup wirtualnego biletu, otrzyma od klubu pamiątkową, spersonalizowaną wejściówkę w formacie PNG. Bilet zostanie wysłany na podany adres e-mail. Co można z nim dalej zrobić? To już zależy od samego kibica. Wejściówkę można na przykład pobrać i opublikować na swoich profilach w mediach społecznościowych oznaczając wpis #JestemNaKoronie. Można także zaprosić do wirtualnego kibicowania rodzinę i znajomych – bo przecież w grupie kibicuje się raźniej, a w takiej formie także bezpiecznie!

Koszt jednej wejściówki to 5 zł, natomiast każdy może nabyć nieograniczoną liczbę biletów. Oprócz tego uruchomione zostały inne, popularne usługi - w sposób wirtualny za złotówkę będzie można zakupić wirtualną kiełbaskę, piwo lub napój energetyczny Koroniarz.

Wirtualne bilety można nabyć już na najbliższy mecz Korony Kielce z Piastem Gliwice, a usługa będzie również dostępna przy kolejnych domowych spotkaniach, które kielczanie rozegrają w tym sezonie na „Suzuki Arenie”.

Reklama