Wraca autobus na Święty Krzyż [ROZKŁAD JAZDY]

Data publikacji: 30.06.2021 12:56
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Darmowy autobus na Święty Krzyż

Darmowy autobus na Święty Krzyż
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

Od najbliższej soboty (3 lipca) wraca weekendowe połączenie z Kielc na Święty Krzyż.

Przejazd autobusem będzie bezpłatny, autokar będzie kursował dwa razy dziennie w każdą sobotę i niedzielę, do 26 września. Podczas przejazdu pasażerom będzie towarzyszył przewodnik, który opowie o mijanych atrakcjach turystycznych regionu.

Bezpłatny autokar będzie odjeżdżał z Kielc o 10.00 i 14.30. Powrót ze Świętego Krzyża zaplanowano o godzinach: 13.00 i 18.00. Aby skorzystać z darmowego połączenia z Kielc na Święty Krzyż, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. System rezerwacji jest dostępny na stronie swietokrzyskie.travel. Limit rezerwacji indywidualnych to pięć biletów na jedną osobę.

Tak jak przed rokiem uruchomienie weekendowego połączenia na trasie Kielce - Święty Krzyż jest możliwe dzięki porozumieniu zawartemu przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji w Kielcach.

 

PRZYSTANKI I HARMONOGRAM KURSÓW LINII KIELCE – ŚWIĘTY KRZYŻ:

Z KIELC:

Kielce – Kadzielnia Parking – Dworzec PKP- Cedzyna – Mąchocice- Ciekoty- Święta Katarzyna – Bieliny – Huta Szklana – Święty.

ZE ŚWIĘTEGO KRZYŻA:

Święty Krzyż- Huta Szklana- Bieliny – Święta Katarzyna – Ciekoty- Mąchocice – Cedzyna – Kielce Dworzec PKP- Kielce – Kadzielnia (parking dla autokarów) .

Tagi do tego wpisu
Reklama