Wszyscy trzecioligowi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec przejdą w sobotę „test EKG”!

Data publikacji: 13.05.2022 19:13
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport

 
Fot. Maciej Makuła / Radio Kielce

- To będzie dla nas prawdziwy „test EKG” - mówi przed meczem z Koroną Rzeszów trener trzecioligowych piłkarzy nożnych KSZO Ostrowiec Rafał Wójcik.

Jego zespół zmierzy się w sobotę na wyjeździe z walczącą o utrzymanie Koroną Rzeszów.

- Murawa ich boiska jest taka, że przy podaniu na 10 metrów piłka robi co najmniej 4 „kozły”. To niesamowite! Tor „lotu” futbolówki wygląda jak wykres EKG. Dziwne, że taki obiekt dopuszczono do rozgrywek III ligi - narzeka trener Hutników.

- Jedziemy tam zrobić swoje, czyli zwyciężyć i dopisać do konta kolejne 3 punkty. Jesteśmy lepsi, mamy przewagę umiejętności, oby tylko nie zawiodła mobilizacja, ale nad tym pracuję cały tydzień - deklaruje szkoleniowiec.

Spotkanie Korony Rzeszów z KSZO 1929 Ostrowiec rozpocznie się w sobotę (14 maja) w miejscowości Krasne o godzinie 17.  

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

22.05 Wólczanka Wólka P. 0:2 Korona Rzeszów
22.05 Sokół Sieniawa 2:0 Podlasie Biała P.
22.05 Cracovia II 0:1 ŁKS Łagów
21.05 Wisłoka Dębica 1:1 Unia Tarnów
21.05 Siarka Tarnobrzeg 2:0 Podhale Nowy Targ
21.05 KSZO Ostrowiec 0:1 Avia Świdnik
21.05 Czarni Połaniec 1:0 Stal Stalowa Wola
21.05 Orlęta Radzyń P. 1:0 Chełmianka Chełm
21.05 Tomasovia T. Lub. 1:2 Wisła Sandomierz

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Siarka Tarnobrzeg 30 61 : 26 63
2 LKS Lagow 30 52 : 25 60
3 Chelmianka Chelm 30 47 : 29 57
4 Cracovia II 30 62 : 29 57
5 Avia Swidnik 30 52 : 26 56
6 Podhale Nowy Targ 30 59 : 39 54
7 KSZO Ostrowiec 30 34 : 31 44
8 Wisloka Debica 30 47 : 51 44
9 Unia Tarnow 30 44 : 41 42
10 Stal Stalowa Wola 30 39 : 38 41
11 Orleta Radzyn P. 30 47 : 47 40
12 Czarni Polaniec 30 38 : 53 34
13 Sokol Sieniawa 30 35 : 58 34
14 Podlasie Biala P. 30 31 : 42 33
15 Wisla Sandomierz 30 34 : 58 27
16 Korona Rzeszow 30 38 : 59 26
17 Tomasovia T. Lub. 30 32 : 59 18
18 Wolczanka Wolka P. 30 26 : 67 14

TERMINARZ

28.05 Cracovia II : Wisłoka Dębica
28.05 Podlasie Biała P. : Tomasovia T. Lub.
28.05 Avia Świdnik : Wólczanka Wólka P.
28.05 Chełmianka Chełm : Siarka Tarnobrzeg
28.05 Korona Rzeszów : Unia Tarnów
28.05 Stal Stalowa Wola : KSZO Ostrowiec
29.05 ŁKS Łagów : Orlęta Radzyń P.
29.05 Podhale Nowy Targ : Sokół Sieniawa
29.05 Wisła Sandomierz : Czarni Połaniec
Reklama