Zaginął 32-letni Paweł Baran. Trwają poszukiwania

Data publikacji: 30.06.2021 12:37
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Paweł Baran

Paweł Baran
Fot. KPP Szydłowiec

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca powiatu szydłowieckiego. Paweł Baran wyjechał z domu w gminie Chlewiska samochodem marki Citroen Xsara.

Ostatni raz był widziany w Stąporkowie. Do chwili obecnej nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci z Szydłowca wraz z policjantami z Końskich prowadzą poszukiwania zaginionego.

Marlena Skórkiewicz oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu informuje, że 26 czerwca wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mieszkańca gminy Chlewiska. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Mężczyzna ostatni raz był widziany w Stąporkowie, dlatego w poszukiwania włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Rysopis: wzrost 190 cm, szczupłej budowy ciała, ostrzyżony na łyso, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki dżinsowe, koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, buty sportowe, czarne typu adidasy.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat zaginionego Pawła Barana prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Szydłowcu - tel. 47 7023 200, Komendą Powiatową Policji w Końskich - tel. 47 8047 200, bądź z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

adv adv
Wiadomości
Reklama