Zarząd województwa kolejnym partnerem Korony Kielce

Data publikacji: 26.11.2021 16:31
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Kielce. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Kielce. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Fot. Radio Kielce

Piłkarze Korony Kielce będą promować atrakcje województwa świętokrzyskiego.

W ramach podpisanej przez władze klubu i zarząd województwa umowy promocyjnej powstanie między innymi spot promocyjny z udziałem zawodników pierwszoligowej drużyny. Ponadto herb województwa pojawi się także na strojach treningowych piłkarzy.

Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego podkreśla, że  porozumienie o współpracy przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności regionu. 

- Uważamy, że promocja poprzez sport jest najbardziej skuteczna. Korona jest marką i klubem rozpoznawanym w całej Polsce. Promocja regionu  poprzez wykorzystanie wizerunku drużyny i jej zawodników oraz wydarzeń sportowych przyczyni się do większej rozpoznawalności naszego województwa i umożliwi dotarcie do nowych odbiorców  z Polski i zagranicy - podkreśla.

Łukasz Jabłoński prezes spółki Korona S.A przewiduje, że umowa przyniesie wymierne korzyści zarówno dla klubu, jak i naszego regionu.

- Cieszymy się, że województwo świętokrzyskie dołącza do grona naszych partnerów i dziękujemy za okazane zaufanie. Korona to Kielce, a Kielce to ważny punkt na mapie naszego regionu. W okolicy jest wiele pięknych miejsc, którymi warto się chwalić - zaznacza.

Umowa obejmuje m.in. przygotowanie spotu, w którym wystąpią zawodnicy pierwszoligowej drużyny i zachęcać będą do odwiedzenia wybranych atrakcji turystycznych województwa świętokrzyskiego. Spot opublikowany zostanie w klubowych mediach społecznościowych oraz będzie wyświetlany na telebimach podczas rozgrywanych na stadionie w Kielcach meczów Korony.

Umowę o wartości 500 tys. zł podpisali w piątek (26 listopada) marszałek Andrzej Bętkowski, członek Zarządu Województwa Tomasz Jamka oraz prezes Zarządu Korona S.A. Łukasz Jabłoński. W wydarzeniu udział wzięli także wicemarszałek Renata Janik oraz wiceprezes Rady Nadzorczej Korona S.A., radny Województwa Świętokrzyskiego Sławomir Gierada.

Działania promocyjne będą realizowane do końca marca 2022 roku.

adv adv
Wiadomości
Reklama